Mbajtse per bagazh universale

Shitet nga: avdi 11 Sht 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per www dhe vetura tjera te te cilate mbajtset .tregerat lidhen me bulone.shraf
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtin
0038649170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim