Mbajtse per bagazhe per bicikleta per 1.2bicikleta

Shitet nga: avdi 28 Shk 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per biciklera dy copa identike 15e kurse 1cop 8e
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim