Mbajtse per bagazhe per citoen c5 te reja

Shitet nga: xxxxxxx 07 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per citroene c5 dhe per pezho ka mundsi si dhe per opell? jane ne kutije te reja
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim