Mbajtse per bagazhe per pezho 307

Shitet nga: avdi 06 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtset per bagazhe
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim