Mbajtse per bicikleta qe vendoset ne gepek

Shitet nga: avdi 21 Gsh 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per biciklet qe vendoset ne gepek te vetures

tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim