Mbajtse per bicikleta

Shitet nga: avdi 04 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh per bicikleta
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe vibera ,prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim