Mbajtse per gjipa golf 2 dhe vetura te ndryshme

Shitet nga: avdi 12 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset jane te reja paperdorura fare jane per gjipa te ndryshem wwww.forda.
mercedes www.dhe vetura tjera
per ma teper
tel 044 170 898 dhe +386 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim