Mbajtse per gjipa golf 2 komba

Shitet nga: avdi 06 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per gjipa mercedes www.dhe vetura tjera
per ma teper
tel 044 170 898 dhe +386 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim