Mbajtse per mercedes dhe universale

Shitet nga: avdi 30 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse universale alumin me qelsa
per ma teper

tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim