Mbajtse per q5 TE REJA

Shitet nga: 04 Maj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse per bagaazh per q5te reja pa perore
tel 044170898 te
049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim