Mbajtse per skija per 4 pare

Shitet nga: avdi 07 Pri 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtset per 4 pare skija
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim