Mbajtse per skija

Shitet nga: avdi 12 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per skija dhe skibord
mbajtset jane prej ma te gjerave 3.4pare skija
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe vibera ,prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim