Mbajtse,tregera per bagazhi universale me qels

Shitet nga: xxxxxxx Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh
mbajtset ka qelsa zgjidhet
jane universale per te gjitha veturate te te cilate i kane mbajtset e veta fabrikishte gjatsore
dhe jane mbajtse me mundsi zgjerimi siq shihen ne mes hapsira per zgjerim ......
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtiine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim