Mbajtse tregera per audi q5

Shitet nga: xxxxxxx 28 Shk 06:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajdse per audi q5
gjendemi ne prishtine
tel,044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim