Mbajtse tregera per bagazh per opel vektra

Shitet nga: avdi 12 Mar 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
.............................................
Mbajtse per bagazh tregera dy copa
me mundsi zgjerimi dhe ngushtimi me rryp shtrenguse speciale jan per opell vektra dhe vetura tjera?????
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber +386gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim