Mbajtse tregera per bagazhe

Shitet nga: avdi 14 Shk 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh me gjatsi 130cm
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 dhe
viber 00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim