Mbajtse universale

Shitet nga: avdi 04 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset universale per te gjitha veturat te cilate kan mbajtset e veta fabrikishte gjatsore
jane mbajtse te gjera dmth prej modeleve ma te reja
tel 044 170898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim