Mbajtse varrse magnet per qelsa

Shitet nga: avdi 28 Shk 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes varrse nga magneti per qelsa
varsja eshte shume ideale
qelsa munde te ngjiten kudo ne hekur ne veture garazhe,kuzhine ne vende te caktuat...........

per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim