Pjes per auto larje

Shitet nga: Maduka 16 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes pjes per auto larje
Kompresor dhe bocen per shampon komplet 120€
Viber +37744511719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim