Polir dhe n Gjyrosje te Dritav te Veturav

Shitet nga: Dje 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm ngjyrosjen dhe polirimin e tgjithav farav te veturave.... disa foto nga punimet tona
Adresa: Rr.Haxhi Zeka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim