Polirim dhe n,Gjyrosje te Farave te Veturav

Shitet nga: Auto Llaker AVNIA Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
NR.044455030 bejm ngjyrosjen dhe polirimin e tgjithav farav te veturave.... disa foto nga punimet tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim