RossTech VCDS - VW,AUDI,SEAT,SKODA-Origjinal V17.8

Shitet nga: Luli Sot 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes kabllin VCDS nga Ross Tech VCDS me Licenc me HEX-USB+CAN.

Kablli eshte original. Versioni 17.8.0

Punon ne te gjitha kerret e prodhuar nga VW, AUDI, SEAT dhe Shkoda.
Cmimi i lire...

tel dhe Viber: +37744981666...


Tags: VW , Golf , Passat, Touran , Tiguan , RNS , RCD , DVD , mp3 , Muzike , multimedia , Pollo , RNS , RCD 510 , 310, VW, AUDI, SEAT, Shkoda, Radio navigacion. etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim