SENZORA PARKINGU per te gjitha veturat

Shitet nga: Arjanit 03 Gsh 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Senzora parkingu profesional per qdo veture, kualitet i larte.

4 sensore, me detektim te objekteve 0 - 2.3 metra.
Sensivitet te larte, lajmerim me sinjal te zerit.
Sa me afer te jet objekti(rreziku), sinjali behet me i forte dhe lajmeron me shpejte.
Parandalon rreziqet perderisa jemi duke parkuar veturen.
Te qendrueshme ndaj ngrirjes dhe shiut.
Keta jan senzora vetem per mbrapa vetures.

Disponojm disa ngjyra: Kuqe, Bardh, Kalter, Hiri, Metalike, Gold, si dhe te Zez.

NE QMIM PERFSHIHEN:

1* Kutia kontrolluese (ku lidhen te gjitha pjeset)
1* Monitor me lajmerim me ze si dhe per matjen e distances ndaj objektit.
4* Senzora parkingu
1* Koke per burgi
1* Kabell per furnizim rryme


MUND TA NA KONTAKTONI EDHE NE VIBER.


SPECIFIKAT:

Rate voltage: 12V DC
Rate operating range: 10.5V - 16V DC
Rate current: 100mA - 300mA
Detecting distance: 0.3 - 2.0m
Ultrasonic frequency: 40KHz
Control moudle working temperature: -30 - 80 celcius degree
Display working temperature: -20 - 70 celcius degree
Indicator size: 44x17mm (D x H)
Sensor size: 19x25 (H x D)
senzora parkingu sensors parking senzora mrapa pjese per vetur golf audi mercedes opel bmw auto pjeseNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim