Stopat per Audi A4 lled te pa perdorur

Shitet nga: Isak 12 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes stopatme lleda per audi a4
Stopat nuk jan te perdorur dhe sjan te demtuar askund
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim