Turbin per citroen c2 c3 (peugeot 206) 1.4 HDi

Shitet nga: Citroen 21 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes turbo 1.4 Hdi per Citroen dhe Peugeot viti 2002-2008
turbin citroen peugeot 1.4 diesel,turbo
C2, C3, 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim