VARRSE LOGO QELSI GT.R

Shitet nga: Skoda 25 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES VARRSEN LOGON PER QELS VETURE
GT.R

VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI KROMI GT.R ME LOGO NE TE DY ANET E RE PA PERDOR MASAT E GJERE 3.5 CM X 4.5 CM LOGO
SHUME E BUKUR DHE E RRALLE SHIHNE NE FOTO QMIMI 8.EURO COPA


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim