VARRSE QELSI *GTI*

Shitet nga: AMG 06 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   12 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES VARRSEN LOGON PER QELS TE VETURAVE GTI..

VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI E RE PA PERDOR,NGJYRA E KUQE E GRAVUME NE TE 2 ANET SHIHNE NE FOTO SHUME E BUKUR DHE E RRALLE QMIMI 8.EURO COPA

Mob.044 911-160
TEXT:TOYOTA.CELICA,YARIS,
AUDI S LINE,S.LINE,RS,S3,S4,A3,A4,A5,A6,A7,A8
QUATTRO,Q7,Q5,BMW,320,325,520,525,530
IPHONE,IPHONA,AIFON,4,4S,5,5S,5C,6,6S
FOTROLL,FOTROLLA,BRISK MERCEDES BENZ,
KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA
VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES,
LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC,
BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,AP,ZENITH,CHOPARD,CASIO,CITIZEN,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,BRISK,THIK,BRISKU,BRISKA
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5,
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
KOLEKSIONIM,AMG,BRABUS,.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK,CROSS
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5
LONGINES CARTIER AP,ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,CAMERA,NIKON
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,CANON
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TIGUAN
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.TE TJERA,KULETA,KULET,QANTA,QANT,DIESEL
HERMES,CERTINA,TISSOT,SEIKO,CERTINA,LEKUR,RRYPA,RRYP,VARRSE,MBAJTSE
VARRSE,ESPRIT,TREND,TRENDI,LEKUR,LEKURE,QANT,QANTA,KULET,KULETA,PORTOFOL
TE TJERA,MERCEDES BENZ,ML,CLS,CLK,AMG,ELEGANCE,CLASIC,AVANGARD,VIVEO,CROSS KULETA,QANTA
VITO,ATEGO,SPRINTER,MB,E KLASE,A,B,C,SMART,BMW,X3,X5,X6,SYZE,SYZA,
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim