VAS odis 5054A per vetura VW

Shitet nga: Diagnoza 15 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
VAS 5054A eshte nje paisje qe ben diagnoz te te gjitha veturave VW (volkswagen, audi, skoda, seat ).

Vas5054A perdoret per veturat deri ne vitin 2014 dhe perdoret ne serviset e autorizuara te VW.

Kjo paisje ka lidhje me kabell dhe lidhje me bluetooth dhe vjen ne shume gjuhe.

Se bashku me paisjen vjen edhe programi AUTODATA GRATIS.

Garancioni: 6 muaj ne paisje dhe 1 vit ne program

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim