VCDS Pro 16.8.4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 19 Dhj 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
VCDS Pro 16.8.3

(Anglisht,Gjermonisht,Italisht,Frangjisht,Polonisht,Rusisht)

Diagnoz profersionale per te githa veturat e VW (AUDI,SEAT,SKODA) deri ne vitin 2016.
Me kete diagnoz mund te lexoni apo fshini gabimet,ndalni(kthimin) e servisit/inspektionit,
testoni diznet/bosch pumpen,leximin e kilometrave te sakta,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet
me kete diagnoz.

Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet
me kete diagnoz.

Githashtu posedojm te githa versionet:
VCDS 11.11.3
VCDS 11.11.0
VCDS 12.10.3 BETA
VCDS 10.6

Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove


whatsapp:+37744260318
VIber:+37744260318
Tel:044260318

TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim