VCDS VAG COM Verzioni i Fundit deri 2017 + AUTOD

Shitet nga: VCDS 07 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoze gjenerale per te gjitha veturat te familjes se VW ( audi, skoda, seat)

Me kete diagnoz ju mund te lexoni te gjitha gabimet te cilat ndodhen ne veture, mund te testoni cdo pjese elektronike, mund te kodoni te gjitha qfar ua lejon vetura, mund te kodoni dritat te dhezen ne menyre automatike, mund te regjeneroni (dizel partik filterin) , dhe mund te kryeni servisimin. 

Me prgram vjen edhe libra se si te perdoret prograni gjithashtu vine edhe videot se si te punohet me program si : ( regjenerimi i DPF, kodimin e dritave, servisimin, kthimin e gurtneve etj..)

Se bashku me program vjen AUTODATA GRATIS

Garancion 6 muaj ne kabull dhe 1 vit ne program. 

Kemi edhe keto programe: etka elsawin alldata autodata 

Kemi edhe VAS5054a qe eshte nje paisje qe bene diagnoz per te gjitha veturat VW e cila perdoret nga serviset e autorizuara. Cmimi per kete paisje eshte 180€.(Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac ddddd mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, dijagnoza autodijagnoza autodiagnoza dijagnoza autodiagnoze diagnoze drita airbag dpf diessel partical filter AGREGAT, kabell GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, 044953172 A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, x8 DYER, DRITARE..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim