bagazh..tregera..mbajtse perT4

Shitet nga: 20 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes tregerat per t4 te reja 4kompleta ose 1.2.3.4 ndaras
per ma teper
tel 044170898dhe
049170898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim