bagazh per vetur

Shitet nga: avdi Dje 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture...
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 dhe viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim