bagazh per veture i ri

Shitet nga: avdi Dje 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazh per veture te rij
per ma tepere
tel 044 170 898
dhe viber

dhe 049 170 898

0038649170 898

prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim