bagazh per veture

Shitet nga: avdi Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
gjendemi ne prishtine tel 044 170898 dhe 049 170898 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim