bagazh per veture

Shitet nga: avdi 21 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
tel 044 170 898
dhe 049 170 898 viber 0036849170898
prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim