bagazh per veture

Shitet nga: avdi 09 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per vetura
per ma teper tel 044 170 898 dhe 949 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim