bagazh per veture

Shitet nga: Dje 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhe per vetura dhe mbajtset komplete
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 dhe
viber 00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim