bagazh per veture

Shitet nga: avdi 22 Qer 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per vetur
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 viber
00386 49 170 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim