biciklet.dhe Bagazh ,qante per biciklete

Shitet nga: avdi 18 Sht 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bicikleten nga zvicrra me qmim shume te lire 70eu arsyja e shitjes eshte se nuk jam fare tu e perdore .dhe
shes bagazhin,qanten per biciklete me 8 fioka,xhepa,20e
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim