jan shite

Shitet nga: avdi 12 Shk 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komandate per autoshkolle per audi ndoshta edhe golf 5 apo plus
044 170 898
o49 170898 dhe viber te dy
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim