komanda per autoshkolle

Shitet nga: avdi 19 Sht 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komandate per autoshkolle per
Golf 5.6.7 thuajse te reja
tel 044170898
dhe viber 049170898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim