mbajtese ,tregera per SKIJA nga alumini--------12

Shitet nga: avdi 18 Maj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajteset per skija me qels per te gjitha mbajtset dhe te gjitha veturate
tel 044 170898 dhe 049 170898 viber
gjendemi ne prishtine ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim