mbajtese ,tregera per golf 4 .bora.

Shitet nga: avdi 23 Maj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per golf 4 lumuzin me 4 dyer
tel 044 170898 dhe 049 170898 viber
gjendemi ne prishtine ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim