mbajtese per pasat dhe unirversale

Shitet nga: zzzzz 23 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajteset per pas at karavan edhe vetura tjera
049 170 898 viber prishtine


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim