mbajtse .bagaxh magnet per skija

Shitet nga: avdi 05 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

shes mbajtse nga magneti per skija

per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim