mbajtse. pedale per autoshkolle golf.6.7

Shitet nga: avdi 13 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
she's pedalete per autoshkolle per golf5.6.7
tel *whatsApp" 044170898
*viber *" 049 170 898 dhe prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim