mbajtse bagazhe per xhipa dhe komba

Shitet nga: 28 Shk 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin mbajtset per xhipa dhe komba te ndryshem
me thellsi nga 25 e deri 40cm.50cm
mbajtset jane speciale per pesha ma te randa
me gjatesi nga130cm. 150cm deri ne 190cm
kam disa lloje
qe nuk i kam ne foto
per ma teper
044 170 898 dhe 049 170 898 viber0038649170898
gjendem ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim