mbajtse per bagazh golf.past.bora te reja

Shitet nga: avdi 09 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture per golf 4 karavane .paste karavane dhe bora karavan jane te reja me qanten e vet
gjendemi ne prishtine lagja kalabri si ne foto
tel 044170898 dhe
0038649170898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim