mbajtse per bagazhe dhe skija universale

Shitet nga: avdi 28 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset universale me mundsi zgjerimi dhe ngushtimi deri ne 170cm sidomos per xhipa te ndryshem jane edhe per skija
per ma teper
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim