mbajtse tregera per bagazhe

Shitet nga: avdi 28 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse thule per bagazhe.skija.bicikleta mbajtset munde te vendosen mbi te gjitha veturat te te cilate lidhja behet me bulon.shraf si ne foto poshte
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim